Oklejanie samochodu Otwock​

Oferujemy oklejanie samochodu niedaleko Otwocka, dedykowane wszystkim fanom motoryzacji, którzy chcą w mało inwazyjny sposób zmienić wygląd swojego auta. Mały wzór, fragmentaryczne naklejanie, kolorowe lub matujące wykończenie poszczególnych paneli, a może całkowita zmiana? Niezależnie od tego, na jaki wariant postawisz – wykonamy to dla Ciebie szybko, dokładnie i przede wszystkim odwracalnie! W dowolnej chwili można ściągnąć nasze folie bez obaw o uszkodzenie oryginalnego lakieru i nałożenie nowych, innych wzorów! Jeśli zależy Ci na funkcji ochronnej, ale jednocześnie nie chcesz modyfikować pierwotnego wyglądu auta, to postaw na folię PPF, która dodatkowo cechuje się właściwościami samoregenerującymi.

Ochrona karoserii przed rysami i uszkodzeniami

Każdy kierowca wie, jak ważna jest skuteczna ochrona karoserii przed rysami i uszkodzeniami. Jeśli produkt zapewniający ten warunek może także przy okazji wpłynąć na wygląd auta, to dlaczego z niego nie skorzystać? Tym bardziej że to doskonała alternatywa dla drogiego i czasochłonnego korygowania koloru lakierem, który ponadto jest nieodwracalną metodą modyfikacji. Sprawdź naszą ofertę i postaw na doskonałe folie przygotowywane drukiem solwentowym – cechującym się doskonałymi właściwościami ochronnymi!

Dowolna forma oklejenia samochodu

W Clean&Shiny możesz skorzystać z dowolnej formy oklejania samochodu. Najczęściej wykonujemy całościowe metamorfozy, jednakże zdarza nam się coraz częściej przyjmować zlecenia także na oklejanie poszczególnych elementów, takich jak przednia maska, drzwi, dach czy kołpaki. Wykonujemy także przyciemnianie szyb i nanoszenie samego loga czy nazwy firmy na auta służbowe. Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.