Oklejanie samochodu Pruszków

Oferujemy oklejanie samochodów w Pruszkowie. To usługa zapewniająca doskonałą ochronę karoserii przed rysami i zabrudzeniami. Dodatkowo wpływa na wrażenia estetyczne! Dzięki folii nie tylko dowolnie zmienisz wygląd swojego auta – zmieniając jego kolor czy wzór, ale także stworzyć rewelacyjną i zapadającą w pamięć mobilną reklamę samochodową! Z naszej strony możemy zapewnić niepodważalną precyzyjność, solidność i terminowość. Każdorazowo wykonując car wrapping przykładamy wszelką uwagę do tego, aby przykryć równomiernie folią wszystkie zlecone nam elementy samochodu.

Oklejanie samochodów folią reklamową

Oklejanie samochodów folią reklamową to doskonała metoda promowania niemal każdego biznesu. Z usługi tej korzystają zarówno właściciele firm zlecających nam oklejenie aut dla siebie i swoich pracowników, jak i osoby prywatne chcące rozpowszechnić najważniejsze informacje o danej działalności, fundacji, wydarzeniu czy nawet miejscu. Taka forma reklamy jest rewelacyjnym źródłem nowych Klientów! Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na łatwe dotarcie do każdej grupy odbiorców widzących samochód zarówno na drodze, jak i parkingu czy światłach. Tak oklejone auto zwraca uwagę i kierowców, i przechodniów tworząc rewelacyjną kampanię marketingową. W dodatku bez nakładu plastiku, nieestetycznych banerów, drogich stron czy natarczywych reklam!

Co mogę nakleić na auto?

Niemal wszystko! Wiedząc, jak różne są loga, hasła i motta firm czy wydarzeń, jesteśmy gotowi przygotować dowolną formę graficzną folii do oklejenia samochodu. Swoboda tyczy się także wielkości, kolorystyki, nasycenia barw czy wariantów (matowych, półmatowych, błyszczących itp.). Wedle Twojego życzenia możemy stworzyć także czarno-biały nadruk z dowolnymi ornamentami. Często zmieniasz ofertę, modyfikujesz branżę lub byłeś zmuszony do rebrandingu? Nic nie szkodzi! Z łatwością doprowadzimy auto do stanu przed oklejaniem lub nałożymy nową, zaktualizowaną folię!