Folia PPF Ożarów Mazowiecki​

W Clean&Shiny oferujemy folię PPF. Ożarów Mazowiecki to miasto, z którego przyjeżdża do nas najwięcej Klientów – jednakże zapraszamy wszystkich zainteresowanych także z Warszawy, Otwocka, Pruszkowa i wielu innych miejscowości sąsiadujących. Od lat wykonujemy modne i popularne usługi auto detailingu, których efekty zachwycają zarówno osoby prywatne, jak i biznesowe. Oklejanie auta folią to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych czynności, jaką nam zlecacie. Szczególnie polecamy wytrzymałą folię PPF, którą możliwe jest dożywotnie zabezpieczenie auta bez obaw o powstanie trwałych uszkodzeń, zarysowań czy uszczerbków! Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i wybierz idealną usługę dla siebie. Wykonujemy oklejanie samochodów folią PPF w różnych wariantach – od detali, po pełny car wrapping!

Pakiet FULL PPF na całe auto

Nasz pakiet FULL PPF na całe auto to zdecydowanie najczęściej wybierana opcja, tym bardziej że wykorzystywana do tego nowoczesna folia PPF pozwala zachować doskonałą kondycję auta niezależnie od pogody, rodzaju podłoża czy ilości przejechanych kilometrów. Dysponując profesjonalną wiedzą szczególnie polecamy zabezpieczenie lakieru, który w nowoczesnych autach może ulegać znacznie szybszemu uszkadzaniu, niż w przypadku starszych modeli. Postaw na dodatkową warstwę ochronną i ciesz się nienagannym wyglądem auta przez długi czas! Pamiętaj, że w przypadku potencjalnej transakcji sprzedaży aspekt wizualny auta jest dla wielu kupujących równie ważny, jak jego sprawność techniczna!

Opcja FULL PPF na cały samochód obejmuje dosłownie każdy, możliwy do oklejenia element. Podejmujemy się ochrony m.in. reflektorów, progów, wnęk klamek, lusterek, błotników i maski, zderzaków, słupków, nadszybia, a także krawędzie drzwi. Coraz częściej podejmujemy się także oklejania elementów wewnętrznych, które są szczególnie narażone na zarysowania zakupami, kluczami, paznokciami, brelokami, biżuterią czy torebkami. Proces foliowania PPF jest nieinwazyjny, co oznacza, że w żaden sposób nie wpływamy na strukturę lakieru, a w dodatku w każdej chwili możemy ściągnąć folię.